facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı 3 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 13. bölümü ile 3 mayıs salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Hülya büyük bir karar alıyor. Hülya hiç ummadığı bir yerden darbe alacaktır. Kerim'in Filiz'le görüştüğünü öğrenen Hülya bu duruma çok kızgındır. Hülya kızgınlıkla Kerim'den ayrılacağını evi terk edeceğini söyler. Kerim Hülya'nın durumundan her şeyi öğrendiğini anlamıştır. Kerim ve Hülya'nın Filiz konusunda hesaplaşma vakti gelmiştir.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı 3 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı, Hayat Şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı yeni fragmanı, Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı, Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı, Hayat Şarkısı 13. bölüm fragmanı, Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti