facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 16. bölümü ile 24 mayıs salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Hülya ve Mahir'in planları suya düşmüştür. Müfit tarafından yakalanan Hülya çok zor durumdadır. Hülya gecenin bir yarısı Müfit'in dükkanın önünde üstelik Mahir'le birlikte ne yaptığını Cevher ailesine açıklayacak bir sebep bulmak zorunda kalmıştır. Melek'e ulaşamayan Hüseyin çok endişelenir ve Melek'i bulmak için peşinden gider. Bu duruma Zeynep çok sinirlenir. Zeynep'in Hüseyin'i kaybetme korkusu Cevher Ailesi, Hülya ve Melek'e olan öfkesini kat kat artırmaktadır. Herkesi ortadan kaldırmak için kusursuz bir planı vardır.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı, Hayat Şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı yeni fragmanı, Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı, Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı, Hayat Şarkısı 16. bölüm fragmanı, Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti