facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı 24 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 16. bölümü ile 24 mayıs salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Hülya ve Mahir'in planları suya düşmüştür. Müfit tarafından yakalanan Hülya çok zor durumdadır. Hülya gecenin bir yarısı Müfit'in dükkanın önünde üstelik Mahir'le birlikte ne yaptığını Cevher ailesine açıklayacak bir sebep bulmak zorunda kalmıştır. Melek'e ulaşamayan Hüseyin çok endişelenir ve Melek'i bulmak için peşinden gider. Bu duruma Zeynep çok sinirlenir. Zeynep'in Hüseyin'i kaybetme korkusu Cevher Ailesi, Hülya ve Melek'e olan öfkesini kat kat artırmaktadır. Herkesi ortadan kaldırmak için kusursuz bir planı vardır.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı 24 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı Yorumları (4)
yorum kerim ve hulya sona kader bir olsunlan sonu boyla butsin

Cok sevdim onlari kerim hulyaya com yakisiyor

yorum İsimsiz

Hayatl sarklsln 2 fragman hemen yaylnayln gonca

yorum İsimsiz

Lütfen haftada 3 gün çıksın acele edîn bide siz Hülya ile Kerim çok yakışıyorsunuz

yorum İsimsiz

Sabirsizca bekliyorum yeni fragmani lutfen hémen ama lutfen


Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı, Hayat Şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı yeni fragmanı, Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı, Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı, Hayat Şarkısı 16. bölüm fragmanı, Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı özeti