facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı 31  Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 17. bölümü ile 31 mayıs salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Hülya ve Mahir'in planları suya düşmüştür. Bu zamana kadar Kerim'in kendisini biraz olsun sevmesini bekleyen Hülya'nın artık umutları tükenmiş ve evden ayrılmaya karar vermiştir. Hülya'nın kendisini terk ettiğini öğrenen Kerim şaşkınlık içindedir. Bu arada Hülya'nın kendisini terk ederken bıraktığı hediyenin peşine düşer. Hülya Mahir ile buluşup uzlaşmaya gider. Hülya Cevher ailesini büyük bir dertten kurtarır.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı 31 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı, Hayat Şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı yeni fragmanı, Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı, Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı, Hayat Şarkısı 17. bölüm fragmanı, Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 17. Bölüm Fragmanı özeti