facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 18. bölümü ile 7 haziran salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Hülya beklenmedik bir yerden darbe alıyor. Filiz, Nurgül ve Mahir, Hülya ile Kerem'le karşı karşıya gelmiştir. Ablasının derneği ve kendisine kalan miras Filiz'e güç katmış ve öz güvenini yükseltmiştir. Filiz'i tekrar karşılarında gören Hülya ile Kerem bu duruma şaşkınlıklarını gizleyemez. Mahir gelişmelerden Hülya'yı haberdar etmemiş hem de uzak bir tavır sergilemiştir. Mahir taraf mı değiştirmiştir?
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı, Hayat Şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı yeni fragmanı, Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı, Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı, Hayat Şarkısı 18. bölüm fragmanı, Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti