facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 2. bölümü ile 16 şubat salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Başrollerini Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ecem Özkaya Üstündağ gibi önemli isimler dizide rol alıyor. Almanya'da okuyan Kerim babasının isteği üzerine bayram tatilinde İstanbul'a gelir. Babası Bayram'ın ısrarıyla daha önceden Salih'e verilmiş olan sözü tutmak için büyük kızı Melek ile evlendirmeye köye getirilir. Kerem'in bu işe hiçte niyeti yoktur. Melek'in de bu evlilikten kaçınmak için sebepleri olduğunu öğrenince rahatlar. Melek'in küçük kardeşi Hülya Kerim'i ilk gördüğü günden beri aşıktır ve onunla ilgili planlar yapmaya başlamıştır bile.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı ,Hayat Şarkısı fragmanı,Hayat Şarkısı yeni fragmanı,Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı,Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı,Hayat Şarkısı 1.bölüm 4. fragmanı, Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti