facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı 16 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 2. bölümü ile 16 şubat salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Başrollerini Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ecem Özkaya Üstündağ gibi önemli isimler dizide rol alıyor. Almanya'da okuyan Kerim babasının isteği üzerine bayram tatilinde İstanbul'a gelir. Babası Bayram'ın ısrarıyla daha önceden Salih'e verilmiş olan sözü tutmak için büyük kızı Melek ile evlendirmeye köye getirilir. Kerem'in bu işe hiçte niyeti yoktur. Melek'in de bu evlilikten kaçınmak için sebepleri olduğunu öğrenince rahatlar. Melek'in küçük kardeşi Hülya Kerim'i ilk gördüğü günden beri aşıktır ve onunla ilgili planlar yapmaya başlamıştır bile.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı 16 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Sahane bir dizi


Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı ,Hayat Şarkısı fragmanı,Hayat Şarkısı yeni fragmanı,Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı,Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı,Hayat Şarkısı 1.bölüm 4. fragmanı, Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı özeti