facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 3. bölümü ile 23 şubat salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Başrollerini Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ecem Özkaya Üstündağ gibi önemli isimler dizide rol alıyor. Hülya Kerim'in Almanya'da ki evine yerleşmiştir. Kerim ise Filiz'in hamile olduğunu öğrenir ve bebeği aldırmak için ikna eder. Kerim Hülya ile boşanmak ve artık kendi işleriyle ilgilenmek istemektedir. Fakat Hülya öyle bir oyun oynayacaktır ki Cevher Ailesini Kerim ile aralarının iyi olduğuna inandıracaktır.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı ,Hayat Şarkısı fragmanı,Hayat Şarkısı yeni fragmanı,Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı,Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı,Hayat Şarkısı 1.bölüm 4. fragmanı, Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti