facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı 23 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 3. bölümü ile 23 şubat salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Başrollerini Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ecem Özkaya Üstündağ gibi önemli isimler dizide rol alıyor. Hülya Kerim'in Almanya'da ki evine yerleşmiştir. Kerim ise Filiz'in hamile olduğunu öğrenir ve bebeği aldırmak için ikna eder. Kerim Hülya ile boşanmak ve artık kendi işleriyle ilgilenmek istemektedir. Fakat Hülya öyle bir oyun oynayacaktır ki Cevher Ailesini Kerim ile aralarının iyi olduğuna inandıracaktır.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı 23 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Diziyi çok seviyorum ve bunun devamını dilerim.

yorum Eda

2. bölümü süperdi çok sevdim bu diziyi dilerim reyting kurbanı olmaz. Salı yi bekliyecem sabırsızlıkla


Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı ,Hayat Şarkısı fragmanı,Hayat Şarkısı yeni fragmanı,Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı,Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı,Hayat Şarkısı 1.bölüm 4. fragmanı, Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı özeti