facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nın 39. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 2. yeni sezonun 39. bölümüyle önümüzdeki hafta salı ekranlara gelecek. Kerim ve Hülya kaçırıldıkları dağ evinde kavgalarına kaldığı yerden devam ederken Cevher Ailesi bu habersiz ortalıktan kayboluşu ilişkilerinde bir bahar havasına yormaktadır. Mahir ve Hüseyin iş birliği yaparak çiftin izini sürmektedir. Çift kaçırıldıkları dağ evinde ilişkilerini gözden geçirir daha sonra kurtulmanın yollarını arar.


Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti