facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı 21 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nın 47. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 2. yeni sezonun 47. bölümüyle önümüzdeki hafta salı ekranlara gelecek. Soluksuz izlediğimiz Hayat Şarkısı 47. Yeni bölümü ile 21 Mart 2017 Salı akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle. Nilay'ın istenme merasimi sırasında Kerim ve Hüseyin'in kaçırıldığı haberi gelir. Kerim ve Hüseyin'in kaçırılması tüm aileyi derinden sarsar. Cem'in ikisinin hayatına karşılık istekleri Bayram ile Hülya'yı yüz yüze getirir. Hülya zor bir kararın eşiğindeyken Kerim il Hüseyin Cem'in kurduğu hain tuzaktan kurtulmaya çalışır. 


Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı 21 Mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: hayat şarkısı, hayat şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı özeti