facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nın 48. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 2. yeni sezonun 48. bölümüyle önümüzdeki hafta salı ekranlara gelecek. Soluksuz izlediğimiz Hayat Şarkısı 48. Yeni bölümü ile 2 Nisan 2017 Pazar akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle. Bayram Cevher çocuklarını kurtarmak için Memo'yu da alıp gider. Cem savunmasız kalan ailenin geri kalanlarını ortadan kaldırmak için harekete geçer. Cevher erkekleri kendi hayatlarını korumaya çalışırken çocukların hayatını koruma görevi ise Kaya, Mahir ve Arda'ya kalmıştır. Bayram Cevher'in verdiği zor karar sonucunda bir felaket mi yaşanacak yoksa her şey mantıklı bir planın parçası mı?


Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı özeti