facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nın 55. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 2. yeni sezonun 55. bölümüyle önümüzdeki hafta salı ekranlara gelecek. Soluksuz izlediğimiz Hayat Şarkısı 55. Yeni bölümü ile 23 mayıs 2017 çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle. Hülya ve Mahir aldıkları çok riskli bir kararla operasyon düzenler hem Bayram Cevher'i hemde şirketini kurtarmak için harekete geçerler. Hülya'nın işi oldukça zordur. Bir yandan Süreyya'yı eve döndürmeye ikna ederken diğer yandan Mahir'in gönlünü almaya çalışır.


Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: hayat şarkısı, hayat şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı özeti