facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nın 56. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 2. yeni sezonun 56. bölümüyle önümüzdeki hafta salı ekranlara gelecek. Soluksuz izlediğimiz Hayat Şarkısı 56. Yeni bölümü ile 30 mayıs 2017 çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle. Hülya ve Mahir aldıkları çok riskli bir kararla operasyon düzenler hem Bayram Cevher'i hemde şirketini kurtarmak için harekete geçerler. Hülya'nın işi oldukça zordur. Bir yandan Süreyya'yı eve döndürmeye ikna ederken diğer yandan Mahir'in gönlünü almaya çalışır.


Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Songül

çırpınışları izliyor artık insanlar final olması zaman aşımı konu bulamayınca pişirip isitip 3 .5. sahneyi eskilerle harmanlayıp uzatmalarda ama iyi güzel diziydi cılkını çıkarmadan tatlı bilseydi daha iyi olurdu ve bu haftanın bitişi merakı heyecanı gelecek haftanın fragmanında çok zıt Hülya kerim ayrılmasın ve mahirle kerim anlaştı Hülya ya şaka oyun hazırladı .


Anahtar kelimeler: hayat şarkısı, hayat şarkısı fragmanı, Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı özeti