facebook twitter Google Plus
Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı 22 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı özeti: Hayat Şarkısı 7. bölümü ile 22 mart salı günü akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Hülya ve Kerim birlikte İstanbul'a geri döner. Kerim okuldan atılmasına sebep olan Aylin'i babasının gönderdiğini düşünmektedir. Bayram Kerim'in kendisine olan tavrından kızgın olduğunu anlar ve Almanya'da bulunması hesap sorulması için Aylin'in peşine avukatları göndermiştir. Bu durumu öğrenen Hülya hemen harekete geçerek Aylin'in avukatlardan önce bulmalıdır.
Hayat Şarkısı dizisi her Salı - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı 22 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hayat Şarkısı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hayat Şarkısı ,Hayat Şarkısı fragmanı,Hayat Şarkısı yeni fragmanı,Hayat Şarkısı yeni dizi fragmanı,Hayat Şarkısı tanıtım fragmanı,Hayat Şarkısı 7. bölüm fragmanı, Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı özeti